AKTUALNOŚCI

9.02: Zimowa „Biała Sobota” w Szpitalu w Suchej Beskidzkiej

01/02/2019

Serdecznie zapraszamy

mieszkańców powiatu suskiego w wieku 40-65 lat

do udziału w Białej Sobocie – bezpłatnej akcji profilaktycznej, która odbędzie się

9 lutego w godzinach od 9.00 do 14.00 w Szpitalu w Suchej Beskidzkiej,

organizowanej przez Zespół Opieki Zdrowotnej przy udziale Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka.

 

Osoby w wieku 40-65 lat, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich wraz z badaniem USG jamy brzusznej, konsultacji onkologicznych, pielęgniarskich, psychologicznych oraz porad dietetycznych w ramach programu: „Pro Life! Program profilaktyki raka jelita grubego dla osób z terenu powiatu suskiego”,  realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 8 Oś Priorytetowa Rynek Pracy, Działanie 8.6 Wsparcie na rzecz wydłużenia aktywności zawodowej, Poddziałanie 8.6.2 Programy zdrowotne przy finansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań finansowanych przez Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka: badań USG piersi oraz USG w kierunku profilaktyki raka prostaty adresowanych do Panów, którzy do tej pory nie korzystali z porad urologa (na badanie należy zgłosić się z wynikiem PSA).

W związku z ogromnym zainteresowaniem i jednocześnie ograniczoną liczbę konsultacji i badań, uprzejmie informujemy, że pierwszeństwo w rejestracji zyskują osoby, które do tej pory nie brały udziału w poprzednich edycjach Białych Sobót. 

 

Wszyscy uczestnicy Białej Soboty, będą mieli okazję skosztować potraw, których składniki zmniejszają ryzyko zachorowania na nowotwory (w ramach programu Pro Life!).

REJESTRACJA TELEFONICZNA:

od 1 lutego

W GODZINACH 8.00-13.00

tel. 668-312-904

Serdecznie zapraszamy!