AKTUALNOŚCI

KARTA STAŁEGO KLIENTA Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej.

22/03/2024

Drodzy Pacjenci,

Z ogromną radością prezentujemy naszą najnowszą ofertę, dedykowaną zarówno naszym wiernym, jak i nowym klientom Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej  – Kartę Stałego Klienta!

🔹 Co zyskujesz? Karta Stałego Klienta to Twoja szansa na stały rabat w wysokości 5% na wszystkie usługi realizowane w naszym Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej. Oszczędzaj przy każdej wizycie, korzystając z wyjątkowych uprawnień, jakie daje karta.

🔹 Jak zdobyć kartę? Nic prostszego! Aby stać się posiadaczem karty, wystarczy dokonać jednorazowego zakupu usług w naszym zakładzie na kwotę minimum 150 zł brutto i wypełnić krótki wniosek. Pamiętaj, karta wydawana jest osobom pełnoletnim.

🔹 Jak działają zniżki? Zacznij oszczędzać już od kolejnej transakcji po otrzymaniu Karty Stałego Klienta. Twoje zniżki będą automatycznie naliczane przy każdym zakupie.

🔹 Gdzie karta jest honorowana? Z przyjemnością informujemy, że Karta Stałego Klienta honorowana jest w punkcie pobrań w Szpitalu Suchej Beskidzkiej. To tutaj możecie korzystać z Waszych uprawnień i cieszyć się niższymi cenami usług.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty i odkrycia korzyści, jakie niesie ze sobą Karta Stałego Klienta.

 

Więcej informacji w REGULAMINIE OFERTY