AKTUALNOŚCI

Biała Sobota w Suchej Beskidzkiej

01/06/2018

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu suskiego w wieku 40-65 lat do udziału w Białej Sobocie – bezpłatnej akcji profilaktycznej, która odbędzie się 9 czerwca w godzinach od 9.00 do 14.00 w Szpitalu w Suchej Beskidzkiej, organizowanej przez Zespół Opieki Zdrowotnej przy udziale Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka oraz Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej.

Każdy (w wieku 40-65 lat), kto weźmie udział w akcji, będzie mógł po wcześniejszej rejestracji skorzystać z bezpłatnych badań USG jamy brzusznej, konsultacji lekarskich, pielęgniarskich, psychologicznych oraz porad dietetycznych w ramach: „Pro Life! Program profilaktyki raka jelita grubego dla osób z terenu powiatu suskiego” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 8 Oś Priorytetowa Rynek Pracy, Działanie 8.6 Wsparcie na rzecz wydłużenia aktywności zawodowej, Poddziałanie 8.6.2 Programy zdrowotne przy finansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań finansowanych przez Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka: badań USG piersi, oraz USG w kierunku profilaktyki raka prostaty adresowanych do Panów, którzy do tej pory nie korzystali z porad Urologa (na badanie należy zgłosić się z wynikiem PSA).

Dla młodszych uczestników przewidzieliśmy na parkingu przed Szpitalem wiele atrakcji w tym:

POKAZ ZUMBY (w godz.11.15-12.00),

PLAC ZABAW dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, batuty, basen z kulkami,

malowanie twarzy.

Wszyscy uczestnicy Białej Soboty, będą mieli okazję skosztować potraw, których składniki zmniejszają ryzyko zachorowania na nowotwory. (W ramach programu Pro Life!).

REJESTRACJA:
od 1 czerwca, w godzinach: 8.00 – 15.00,
tel.: 668 312 904

Serdecznie zapraszamy!