AKTUALNOŚCI I INFORMACJE

WZNAWIAMY PRACE DZIAŁU REHABILITACJI

14/05/2020

Szanowni Państwo!

Informujemy, że od 18.05 (tj.: poniedziałek) stopniowo wznawiamy prace Działu Rehabilitacji w Suchej Beskidzkiej i w Makowie Podhalańskim.

Zabiegi rehabilitacyjne stacjonarne zostaną wznowione przy zachowaniu obostrzeń i wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Pacjentów prosimy wcześniejszy o kontakt telefoniczny z Rejestracją Działu Rehabilitacji

pod nr tel.: 33 872-33-57 czynną poniedziałek-piątek w godz.: 7.00 – 14.30 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną organizacja pracy Działu Rehabilitacji uległa znaczącym zmianom. Uprzejmie prosimy pacjentów o przestrzeganie poniższych zasad.

  • Wejście do Zakładu Rehabilitacji odbywa się przez wejście główne budynku przychodni po uprzednim zmierzeniu temperatury ciała oraz sprawdzeniu zgodnie z listą rejestracyjną czy pacjent jest umówiony na usługi rehabilitacyjne na dany dzień i godzinę.
  • Prosimy, aby pacjenci zgłaszający się do Działu Rehabilitacji przybyli do budynku przychodni nie wcześniej niż 15 min przed wyznaczoną godziną usługi rehabilitacyjnej.
  • Prosimy pamiętać o zasadach obowiązujących na terenie szpitala – wejście na jego teren jest możliwe tylko i wyłącznie w maseczce ochronnej i po zdezynfekowaniu rąk lub rękawiczek, bez osób towarzyszących (z wyłączeniem osób nieletnich, ubezwłasnowolnionych, mających problemy z poruszaniem się, niesamodzielnych / wymagających pomocy osoby trzeciej)
  • Pacjenci zobowiązani są do pozostawienia odzieży wierzchniej w bezpłatnej szatni szpitalnej przy Portierni oraz do założenia ochraniaczy na obuwie.
  • W szatni na terenie Działu Rehabilitacji może przebywać jedna osoba.
  • W oczekiwaniu na zabiegi należy zachować bezpieczną odległość między oczekującymi (co najmniej 2 metry).

Dziękujemy za współpracę!

Dyrekcja i pracownicy Działu Rehabilitacji

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast