AKTUALNOŚCI I INFORMACJE

PROŚBA O WSPARCIE DLA SZPITALA

24/03/2020

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją epidemiczną nasz Szpital stoi przed olbrzymim wyzwaniem. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych pacjentów i personelu, przygotowujemy się na każdą ewentualność. 

Pełni nadziei, apelujemy więc do przedsiębiorców i wszystkich ludzi o wielkich sercach o wsparcie naszego Szpitala w tym szczególnym okresie. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, przyczyniającą się do wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego pacjentów oraz personelu. 

Podobnie jak inne szpitale w Polsce, potrzebujemy profesjonalnych środków ochronnych, tj.: półmasek ochronnych, masek chirurgicznych, rękawiczek nitrylowych, kombinezonów ochronnych, płynów dezynfekcyjnych, termometrów bezdotykowych.

W tym szczególnym czasie, każda – nawet najdrobniejsza pomoc – jest na wagę złota.

Dziękujemy za każdy gest!

Z uwagi na potrzebę zachowania bezpieczeństwa sposób dostarczenia darów będzie ustalany indywidualnie. 

W przypadku chęci udzielenia wsparcia rzeczowego dla naszej placówki, prosimy o kontakt pod nr tel.: 668-312-898 oraz mailowo: marketing@zozsuchabeskidzka.pl


W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi możliwości udzielenia naszemu Szpitalowi wsparcia finansowego, udostępniamy Państwu numer konta bankowego.

W tytule przelewu prosimy o wpisanie słowa “EPIDEMIA”. Serdecznie dziękujemy!

Numer rachunku bankowego: 37 8128 0005 0000 0521 2000 0010 (Bank Spółdzielczy Sucha Beskidzka) (pełne dane Szpitala –  KONTAKT)

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast