AKTUALNOŚCI I INFORMACJE

! KOMUNIKAT DYREKCJI ZOZ SUCHA BESKIDZKA WS. ZALECEŃ DLA PACJENTÓW !

12/03/2020

Szanowni Pacjenci!

W trosce o bezpieczeństwo pacjentów, personelu i osób odwiedzających, w związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzeniającymi się zakażeniami koronawirusem (COVID-19), od 12 marca 2020 r. wprowadza się dodatkowe zalecenia prewencyjne na wszystkich oddziałach w Suchej Beskidzkiej i Makowie Podhalańskim.

Na terenie Szpitala wprowadzamy zakaz ruchu pacjentów hospitalizowanych między oddziałami; zalecane jest unikanie pasażu handlowego znajdującego się na poziomie -1, w tym przebywanie w obszarach zwiększonej liczebności osób z zewnątrz. W wyjątkowych potrzebach, można prosić o pomoc personel oddziału.

Obowiązuje również całkowity zakaz wychodzenia pacjentów poza teren szpitala, np.: apteka, bankomat.

W przypadku objawów infekcji oddechowych zaleca się także ograniczenie korzystania ze szpitalnej kaplicy.

W przypadkach przemieszczania się po terenie szpitala, obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rak,  przy użyciu dezynfektorów znajdujących się przed każdym wejściem na oddziały/na każdej kondygnacji budynku.

Najważniejsze dla nas jest dobro i bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu medycznego.

Zwracamy się więc z uprzejmą prośbą o uszanowanie i przestrzeganie zasad zmienionej organizacji pracy Szpitala.

Dyrekcja

Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

Informacja na podstawie: Aneks nr 1 do Zarządzenia Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej  z dnia 12 marca 2020r. Nr 9/G/2020  w sprawie zakazu odwiedzin w oddziałach szpitalnych

Zmień rozmiar czcionki
Kontrast