AKTUALNOŚCI

! Bezpłatna kolonoskopia – ważne informacje !

30/01/2019

Szanowni Pacjenci!
 
Uprzejmie informujemy, że badania kolonoskopowe w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ramach programu „Pro Life!” zostały zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Informujemy także, że na ten moment wykonaliśmy pełną liczbę zakontraktowanych z Ministerstwem Zdrowia badań kolonoskopowych. Ponownie przystępujemy do ogłoszonego (28.01.2019 r.) przez Ministerstwo Zdrowia konkursu na realizatorów Programu badań przesiewowych raka jelita grubego w systemie oportunistycznym na lata 2019-2021. Oczekujemy pozytywnego rezultatu.

Z dużym prawdopodobieństwem zakładamy, że harmonogram zakontraktowanych badań kolonoskopowych będzie znany już w marcu.

Osoby zainteresowane udziałem w Programie i wykonaniem profilaktycznej kolonoskopii prosimy o śledzenie informacji pojawiających się na naszej stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.