AKTUALNOŚCI

Z życia Oddziału Urazowo – Ortopedycznego

25/01/2023

Oddział Urazowo-Ortopedyczny bazując na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu, oferuje pacjentom opiekę medyczną o najwyższej jakości.
Nad rekonwalescencją pacjentów całodobowo czuwa wykwalifikowany, przyjazny personel lekarski i pielęgniarski wraz z fizjoterapeutami, starając się, aby pobyt na oddziale, mimo choroby i dolegliwości był przyjemny, a pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo.
Po przeprowadzonych u nas zabiegach ortopedycznych, polegających na wstawieniu endoprotez, pacjenci odzyskują znaczną poprawą w wykonywaniu codziennych czynności, a co jest w tym wypadku bardzo istotne znacznie zmniejszają się ich dolegliwości bólowe.
Pragniemy podzielić się historią jednej z pacjentek, która zgłosiła się do oddziału z zastarzałym złamaniem nasady dalszej kości ramiennej i uszkodzeniem nerwu łokciowego. Pacjentce wykonano zabieg operacyjny – endoprotezoplastykę całkowitą stawu łokciowego. Po przeprowadzonym zabiegu, pacjentce wrócił pełen zakres ruchu w stawie łokciowym i wraca funkcja uszkodzonego nerwu.