Usługi pozamedyczne

Na terenie Szpitala w Suchej Beskidzkiej istnieje możliwość skorzystania ze świadczeń handlowo–usługowych. Dla naszych pacjentów dostępne są liczne punkty gastronomiczne, handlowe, bankomaty, apteka i wiele więcej.

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich punktów w naszym Szpitalu.

Pasaż handlowy, Blok B, Parter

Sklep Zielarsko-Medyczny

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00. – 16.30. Oferuje leki odręcznej sprzedaży, opatrunki, pieluchomajtki, zioła oraz kosmetyki.

Sklep ze sprzętem ortopedycznym i rehabilitacyjnym

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Oferuje środki pomocnicze w zaopatrzenie ortopedyczne w pełnym zakresie – stomie, cewniki, worki, ochraniacze – profilaktyka stopy. Możliwość refundacji recept Narodowego Funduszu Zdrowia.

Sklep Spożywczy

Czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6.30 – 15.30. Oferuje w sprzedaży pieczywo, drożdżówki, przetwory mleczne, soki, napoje, owoce, słodycze.

Sklep Wielobranżowy

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 16.00, w soboty od 8.00 – 14.00. Oferuje w sprzedaży prasę, kosmetyki, artykuły spożywcze, napoje.

Sklep Odzieżowy

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Oferuje w sprzedaży: odzież, pidżamy, szlafroki, ręczniki, kapcie, bielizna.

Bankomaty

Bank Pekao SA, Bank Spółdzielczy – przed wejściem głównym do Bloku C

Punkt Ksero

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00. Oferuje kserokopiowanie dokumentów, laminowanie, bindowanie. W sprzedaży akcesoria szkolne i biurowe. (obok Centralnej Rejestracji)

Filia Biblioteki Suskiej im. dr M. Żmigrodzkiego

Biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, z jej usług mogą korzystać zarówno pacjenci jak i personel szpitala. Niewątpliwą atrakcją szpitalnej biblioteki są stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz bezpłatny hot-spot czyli bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Blok A, Parter obok Oddziału Reumatologicznego

Bufet „Smakosz”

Przygotowujemy tradycyjne, domowe potrawy. Polecamy domowe wypieki: ciasta, ciasteczka i torty. Oferujemy szeroki asortyment wyrobów gotowych (sałatki, zakąski, dania mięsne i rybne). Możliwość zamówienia cateringu na zewnątrz pod numerem tel. 33 87 232 31, 33 872 33 37. Bufet czynny jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00-19.00, soboty i niedziele w godz. 11.00 – 19.00.
Codziennie wydajemy posiłki dwudaniowe. Szczegółowy jadłospis dotyczący posiłków dostępny jest na miejscu w Bufecie.

Ulotka Bufetu „Smakosz” 

Pozostałe usługi

Apteka ogólnodostępna

Apteka znajduje się po lewej stronie wejścia głównego do Szpitala.

Telewizja (System Telewizji Szpitalnej)

Na salach chorych przy telewizorach umieszczona jest instrukcja obsługi wraz z cennikiem. Dostępne na oddziałach: Ortopedycznym, Chirurgicznym, Ginekologicznym, Neurologicznym, Urologicznym, Wewnętrznym, Pediatrycznym, Reumatologicznym.

Automaty z napojami gorącymi

Zlokalizowane na oddziałach: Pediatrycznym, Wewnętrznym w świetlicach oddziałowych, Szpitalny Oddział Ratunkowy – obok stanowiska do rejestracji pacjentów.

Facebook

Menu
Polub nas