Usługi pozamedyczne

Na terenie Szpitala w Suchej Beskidzkiej istnieje możliwość skorzystania ze świadczeń handlowo–usługowych. Dla naszych pacjentów dostępne są liczne punkty gastronomiczne, handlowe, bankomaty, apteka i wiele więcej.

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich punktów w naszym Szpitalu.

Pasaż handlowy, Blok B, Parter

Sklep Zielarsko-Medyczny

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00. – 16.30. Oferuje leki odręcznej sprzedaży, opatrunki, pieluchomajtki, zioła oraz kosmetyki.

Sklep ze sprzętem ortopedycznym i rehabilitacyjnym

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Oferuje środki pomocnicze w zaopatrzenie ortopedyczne w pełnym zakresie – stomie, cewniki, worki, ochraniacze – profilaktyka stopy. Możliwość refundacji recept Narodowego Funduszu Zdrowia.

Sklep Spożywczy

Czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6.30 – 15.30. Oferuje w sprzedaży pieczywo, drożdżówki, przetwory mleczne, soki, napoje, owoce, słodycze.

Sklep Wielobranżowy

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 16.00, w soboty od 8.00 – 14.00. Oferuje w sprzedaży prasę, kosmetyki, artykuły spożywcze, napoje.

Sklep Odzieżowy

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Oferuje w sprzedaży: odzież, pidżamy, szlafroki, ręczniki, kapcie, bielizna.

Bankomaty

Bank Pekao SA, Bank Spółdzielczy – przed wejściem głównym do Bloku C

Punkt Ksero

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00. Oferuje kserokopiowanie dokumentów, laminowanie, bindowanie. W sprzedaży akcesoria szkolne i biurowe. (obok Centralnej Rejestracji)

Filia Biblioteki Suskiej im. dr M. Żmigrodzkiego

Biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, z jej usług mogą korzystać zarówno pacjenci jak i personel szpitala. Niewątpliwą atrakcją szpitalnej biblioteki są stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz bezpłatny hot-spot czyli bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Blok A, Parter obok Oddziału Reumatologicznego

Bufet „Smakosz”

Przygotowujemy tradycyjne, domowe potrawy. Polecamy domowe wypieki: ciasta, ciasteczka i torty. Oferujemy szeroki asortyment wyrobów gotowych (sałatki, zakąski, dania mięsne i rybne). Możliwość zamówienia cateringu na zewnątrz pod numerem tel. 33 87 232 31, 33 872 33 37. Bufet czynny jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00-19.00, soboty i niedziele w godz. 11.00 – 19.00.
Codziennie wydajemy posiłki dwudaniowe. Szczegółowy jadłospis dotyczący posiłków dostępny jest na miejscu w Bufecie.

Pozostałe usługi

Apteka ogólnodostępna

Apteka znajduje się po lewej stronie wejścia głównego do Szpitala.

Telewizja (System Telewizji Szpitalnej)

Na salach chorych przy telewizorach umieszczona jest instrukcja obsługi wraz z cennikiem. Dostępne na oddziałach: Ortopedycznym, Chirurgicznym, Ginekologicznym, Neurologicznym, Urologicznym, Wewnętrznym, Pediatrycznym, Reumatologicznym.

Automaty z napojami gorącymi

Zlokalizowane na oddziałach: Pediatrycznym, Wewnętrznym w świetlicach oddziałowych, Szpitalny Oddział Ratunkowy – obok stanowiska do rejestracji pacjentów.

Facebook

Menu
Polub nas