Pro Life!

Program profilaktyki raka jelita grubego dla osób z terenu powiatu suskiego

heading

Zespół Opieki Zdrowotnej realizuje program „Pro Life! Program profilaktyki raka jelita grubego dla osób z terenu powiatu suskiego”  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 8 Oś Priorytetowa Rynek Pracy, Działanie 8.6 Wsparcie na rzecz wydłużenia aktywności zawodowej, Poddziałanie 8.6.2 Programy zdrowotne przy finansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu uczestnictwa osób z terenu powiatu suskiego w wieku aktywności zawodowej w programie zdrowotnym profilaktyki raka jelita w latach 2017-2019, a przez to zahamowanie wzrostu zachorowań na nowotwory.

W ramach projektu, oprócz wykonywania bezpłatnych badań kolonoskopii, organizowane są akcje profilaktyczne „Białe Soboty”, podczas których można wziąć udział w bezpłatnych badaniach oraz konsultacjach lekarskich, pielęgniarskich, dietetycznych, prowadzona jest również  kampania informacyjno-edukacyjna na terenie powiatu suskiego, mająca poszerzyć świadomość mieszkańców powiatu suskiego na temat choroby nowotworowej, wczesnego wykrywania i metod leczenia.

W ramach programu :

  • Pacjent może liczyć na znieczulenie – przy braku przeciwskazań lekarskich.
  • W ramach Programu zwracamy Pacjentowi pieniądze za przejazd na badania i z powrotem.
  • Jeśli Pacjent opiekuje się osobą niesamodzielną, to w czasie badań zapewniamy opiekę nad taką osobą w domu. Opieka jest bezpłatna.

 

Więcej informacji o projekcie ProLife!: Pro Life! Program profilaktyki raka jelita grubego dla osób z terenu powiatu suskiego

Rejestracja czynna jest  poniedziałek – piątek w godz.: 10:00 – 16:30 w ZOZ Sucha Beskidzka – Pracownia Endoskopii Przewodu Pokarmowego, Blok „C” III Piętro, p. 313C. 

Rejestracja telefoniczna do badań: +48 668 312 900 (poniedziałek – piątek w godz.: 10:00 – 16:30).

Biuro projektu: Dział Marketingu i Promocji Zdrowia, pokój 119, ADMINISTRACJA, piętro I, blok C

Szanowni Pacjenci!

Uprzejmie informujemy, że badania kolonoskopowe w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej w ramach programu „Pro Life!” zostały zakończone.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom!

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani programami przesiewowymi realizowanymi w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej – w tym, także kolonoskopią – prosimy o baczne obserwowanie profilu Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej.

Facebook

Menu
Polub nas