Usługi pozamedyczne

Informacje dla Pacjentów, osób towarzyszących i osób odwiedzających  nasz Szpital

 Na terenie Szpitala Rejonowego w Suchej Beskidzkiej istnieje możliwość skorzystania z świadczeń handlowo – usługowych:

        

Pasaż handlowy, Blok B, Parter

 • Sklep Zielarsko - Medyczny - czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00. - 16.30. Oferuje leki odręcznej sprzedaży, opatrunki, pieluchomajtki, zioła oraz kosmetyki
 • Sklep ze sprzętem ortopedycznym i rehabilitacyjnym - czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00. Oferuje środki pomocnicze w zaopatrzenie ortopedyczne w pełnym zakresie - stomie, cewniki, worki, ochraniacze – profilaktyka stopy.  Możliwość refundacji recept Narodowego Funduszu Zdrowia.
 • Sklep Spożywczy  - czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6.30 - 15.30. Oferuje  w sprzedaży pieczywo, drożdżówki, przetwory mleczne, soki, napoje, owoce, słodycze.
 • Sklep Wielobranżowy - czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 16.00,  w soboty od 8.00 – 14.00. Oferuje w sprzedaży prasę, kosmetyki, artykuły spożywcze, napoje.
 • Sklep Odzieżowy - czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00. Oferuje w sprzedaży:  odzież, pidżamy, szlafroki, ręczniki, kapcie, bielizna
 • Bankomaty -  Bank Pekao SA, Bank Spółdzielczy – przed wejściem głównym do Bloku C
 • Punkt Ksero (obok Centralnej Rejestracji) - czynny od poniedziałku do piątku  w godz. 7.00 - 15.00. Oferuje kserokopiowanie dokumentów, laminowanie, bindowanie. W sprzedaży akcesoria szkolne i  biurowe
 • Filia Biblioteki Suskiej im. dra M. Żmigrodzkiego.  Biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, z jej usług mogą korzystać zarówno pacjenci jak i personel szpitala. Niewątpliwą atrakcją szpitalnej biblioteki są stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz bezpłatny hot-spot czyli bezprzewodowy dostęp do Internetu.

 

 

Blok A, Parter obok Oddziału Reumatologicznego

 • Bufet „Smakosz” - przygotowujemy tradycyjne, domowe potrawy. Polecamy domowe wypieki: ciasta, ciasteczka i torty. Oferujemy szeroki asortyment wyrobów gotowych (sałatki,  zakąski, dania mięsne i rybne).  Możliwość zamówienia cateringu na zewnątrz pod numerem tel. 33 87 232 31, 33 872 33 37. Bufet czynny jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00-19.00, soboty i niedziele w godz. 11.00 - 19.00.
  Codziennie wydajemy posiłki dwudaniowe. Szczegółowy jadłospis dotyczący posiłków dostępny jest na miejscu w Bufecie.

 

 

 •  Telewizja (System Telewizji Szpitalnej) – na salach chorych przy telewizorach umieszczona jest instrukcja obsługi wraz z cennikiem. Dostępne na oddziałach: Ortopedycznym, Chirurgicznym, Ginekologicznym, Neurologicznym, Urologicznym, Wewnętrznym, Pediatrycznym, Reumatologicznym.
 • Apteka ogólnodostępna - apteka znajduje się po lewej stronie wejścia głównego do Szpitala 
 • Automaty z napojami gorącymi - zlokalizowane na oddziałach: Pediatrycznym, Wewnętrznym w świetlicach oddziałowych, Szpitalny Oddział Ratunkowy  - obok stanowiska do rejestracji pacjentów. 

 

Sucha Beskidzka dnia 16 maja 2016r.